کانتینر مسکونی

کانتینر مسکونی

کانتینر مسکونی

کانتینر مسکونی

کانتینر مسکونی همان کانتینر استاندارد معمول است که با تغییراتی در آن قابلیت اسکان یافته است. این کانتینر در برابر سرما و گرما عایق کاری شده است. برای اینکه کانتینر قابلیت سکونت یابد بایستی برخی کارها همچون رفع عیوب احتمالی ، زنگ زدایی و عایق کاری بر روی آن انجام شدود. سپس بعد توسط جوشکاران از درون با استفاده از پروفیل ۴۰*۴۰ قید بندی می شود و سپس برشکاران ماهر جای درب و پنجره ها راروی بندها مشخص کرده و سپس در مرحله عایق کاری و بعد دیوار پوش ام دی اف یا پی وی سی انجام می گیرد.پس از آن کف پوش نصب شده و سپس کانتینر آب بندی شده و بعد نقاشی و رنگ آمیزی و در مرحله آخر برق کشی استاندارد انجام می گیرد و به اینگونه کانتینرهای مسکونی آماده به بهره برداری می رسد.
کانتینر مسکونی دارای ابعاد استاندارد کانتینر است و نمی توان ابعاد دیگری را برای آن در نظر گرفت. همچنین این کانتینرها در حالت معمولی به لحاظ زیبایی تا حد بسیار زیادی قابلیت مانور نداشته و به لحاظ زیبایی تنها می توان بر روی رنگ آن کار کرد و یا پنجره های آن را می توان به گونه ای شیک انتخاب کرد. هرچند در حالتی که مشتری به صورت سفارشی دنبال ظاهری متفاوت باشد می توان با استفاده از سایبان ها تا حدود زیادی ظاهر آن را متغیر کرد.
کانتینر مسکونی با کانکس مسکونی متفاوت است، چرا که در کانکس مسکونی قطعات به صورت پیش ساخته بوده و در محل پروزه اسمبل می گردد و قطعات در انجا بر روی هم سوار شده و قابلیت بهره برداری پیدا می کند.
در صورت عدم نیاز به کانکس مسکونی دمونتاژ شده و در جای دیگر استفاده می شود. همچنین ابعاد و شکل می تواند متغیر و متنوع باشد در حالی که در کانتینر مسکونی ابعاد استاندارد و واحد است و سازه بصورت یکپارچه قابلیت حمل و جابجایی دارد.
جهت مشاهده کانتینرهای مسکونی به گالری محصولات مراجعه فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *