انواع کانکس

کانکس زلزله

کانکس زلزله , کانکس بحران

کانکس زلزله ، نوعی از کانکس برای استفاده در موارد بروز زلزله می باشد. این کانکس به کانکس ویژه بحران نیز معروف است.  در حقیقت این نوع از کانکس امکاناتی در حد کانکس اسکان کارگری به همراه بخش هایی برای استفاده خانوار بوده که بتوان وسایل و مایحتاج داخل آن را نیز تا حدودی مدیریت نمود. یک کانکس که اکثرا فاقد امکانات رفاهی است و تنها به عنوان سرپناه مستحکم در برابر عموامل محیطی همچون سرما ، گرما ، باران  و برف است.

کانکس زلزله | کانکس ویژه بحران

با توجه به ایجاد کمپ های اسکان در شرایط اضطراری و بحران ، این کمپ ها می تواند شامل کانکس هایی برای اسکان افراد بوده و سرویس های بهداشتی و حمام به صورت استفاده عموم باشد. بسته به موقعیت منطقه و جنسیت نفرات و سن افراد تعداد کانکس سرویس بهداشتی و کانکس حمام استفاده شده در منطقه بحران زده و یا زلزله زده را تعیین کرد.

این نوع از کانکس های با توجه به استفاده در شرایط غیر معمول و عدم ایجاد زیر ساخت بتن برای قرارگیری بایستی از استحکام و اسکلت بندی قویتری برخوردار باشند تا در برابر اتفاقات احتمالی مقاوم باشند.

بدنه کانکس زلزله | ویژه بحران

در بدنه کانکس های زلزله (ویژه بحران) از ورق دو میلیمتری شادولاین استفاده می شود که باعث انعطاف پذیری کانکس می شود. این کانکس ها قابل حمل می باشند. برای جابجایی در 8 گوشه کانکس ، 8 عدد کرنوفیتینگ نصب می شود تا بتوان با استفاده از جرثقیل آن را انجام داد.

در ظاهر این نوع از کانکس ها شبیه کانتینر های هستند که دو عدد درب در آن تعبیه شده و دارای چندین پنجره برای گردش هوا می باشد.

کانکس زلزله در ابعاد 20 فوتی (6 متری) و 40 فوتی (12 متری) تولید و عرضه می شود

آرا کانکس نامی برتر در تولید کانکس و کانتینر

آراکانکس تولید کننده انواع کانکس اداری ، کانکس فروشگاهی ، کانکس مسکونی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی ، ساندویچ پانل

برای استعلام قیمت کانکس ، کانکس دست دوم و یا خرید کانکس با ما تماس بگیرید.

.

ویژگی های کانکس زلزله

ویژگی های عمومی این کانکس ها به گونه ای است که بتوان برای آسیب دیدگان استفاده نمود. این کانکس ها دارای کپسول آتش نشانی می باشند. می توان این کانکس ها را چرخدار نمود تا جابجایی آن آسانتر باشد. در این کانکس ها می توان جعبه کمک های اولیه را نیز تعبیه نمود.

Back to list

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *