کانکس نگهبانی


کانکس نگهبانی |کیوسک نگهبانی

کنترل ورود و خروج افراد و حفاظت ساختمان ها امروزه امروزه یک نیاز ضروری برای سازمانها و ادارات می باشد. از این رو کیوسک نگهبانی و یا همان کانکس نگهبانی امروزه جزو نیازهای این ادارات و سازمانهاست.کیوسک های نگهبانی همواره در ورودی ساختمان و یا اطراف آن قرار می گیرد تا قابلیت کنترل فضا برای نگهبان وجود داشته باشد. گاهی اوقات امکان ساخت اتاقک و یا دکل نگهبانی با ساخت و ساز سنتی ممکن و یا مقرون به صرفه نمی باشد که در اینصورت کیوسک های از پیش ساخته گزینه بسیار مناسبی می باشند. در بازار کانکس های نگهبانی به نام های اتاقک نگهبانی ، اتاق نگهبانی و دکه نگهبانی نیز شناخته می شوند.

با توجه به پرطرفدار بودن کیوسک های نگهبانی، شرکت آراکانکس این محصول را به صورت آماده و قابل تحویل برای مشتریان محترم خود دارد. لازم به ذکر است با توجه به درخواست و نیاز خریداران این کیوسک ها به صورت سفارشی نیز قابل ساخت می باشند. پایین بودن قیمت کانکس نگهبانی همانند سایر کانکس ها جزو دغدغه های کارفرمایان است. کانکس نگهبانی تولیدی آراکانکس با توجه به کیفیت خوب و عایق بودن در برابر سرما و گرما قیمت پایین و رقابتی را نیز دارد.

.

 

آرا کانکس نامی برتر در تولید کانکس و کانتینر

آراکانکس تولید کننده انواع کانکس اداری ، کانکس فروشگاهی ، کانکس مسکونی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی ، ساندویچ پانل

برای استعلام قیمت کانکس ، کانکس دست دوم و یا خرید کانکس با ما تماس بگیرید.

[/av_icon_box]

 

مشخصات کیوسک نگهبانی

در پادگان ها، شرکت ها، کارخانه ها و مکان هایی از این قبیل که نیاز به حراست ویژه دارند، کیوسک هایی به صورت برجک ساخته می شوند تا نگهبان از بالا بتواند منطقه را کامل زیر نظر خود بگیرد. همچنین برای روشنایی محیط در شب، در اطراف این کانکس ها پروژکتورهایی تعبیه می شود. محل قرار گیری این پروژکتر ها باید به صورتی باشد که بیشترین مقدار روشنایی را برای دید نگهبان تامین کند.

در اطراف این کیوسک ها بالکن و اتاقی با دید 360 درجه وجود دارد. راه ورودی به این نوع کانکس ها راه پله و یا بالابر می باشد. نمونه دیگری از کیوسک های نگهبانی، کانکس های معمولی به ابعاد 2*2 – 1.5*1.5 و یا سایدینگی و کامیونتی می باشد.

کیوسک سرایداری مدل دیگری از این نوع است که معمولا در ابعاد 6 و 4 متری ساخته می شوند و با توجه به اقامت طولانی مدت سرایدار، در آن یک آبدار خانه، سرویس بهداشتی ، حمام و امکانات خوابگاهی تعریف شده است.

به دلیل شرایط اقلیمی متفاوتی که کیوسک های نگهبانی در آنها مورد استفاده قرار می گیرند، عایق حرارتی و برودتی بسیار حائز اهمیت می باشد. وجود عایق های مناسب در بدنه کانکس موجب می شود تا نگهبان سرپناهی مناسب در گرمای تابستان و یا سرمای زمستان داشته باشد.

همانطور که اشاره شد کیوسک های نگهبانی انواع گوناگونی دارند و مدل های متفاوتی عرضه می شوند ولی در ویژگی های اصلی خود فرقی با یکدیگر ندارند. به عنوان مثل شرایط روشنایی مناسب با پروژکتور ها و یا دید کامل 360 درجه از امکاناتی ست که باید در هر نوع کیوسک نگهبانی وجود داشته باشد.

کاربرد کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی در پروژه های عمرانی، شرکت ها یا ارگان های دولتی، معابر عمومی و مکان هایی که نیاز به مراقبت، کنترل ورود و خروج و حراست دارند مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در مواردی که پروژه ها نیمه تمام بوده و نیاز به مکانی جهت حفاظت از مصالح و یا سرپناهی برای نیروهای انسانی باشد، بهترین گزینه کیوسک های از پیش ساخته نگهبانی ست که در زمانی کوتاه نصب شده و مقرون به صرفه نیز می باشند.

در ساخت این نوع از کانکس ها باید استاندارد هایی مانند  دید 360 درجه نگهبان رعایت شود. بسته به محل قرار گیری کیوسک، این کانکس ها به شکل های مختلف چهار ضلعی، شش ضلعی، و هشت ضلعی تولید می شوند. کیوسک های نگهبانی در نماهای دکوراتیو، سایدینگ، کامپوزیت، پانلی ورق گالوانیزه ساخته و عرضه می شوند و قابل استفاده در تمامی پروژه های خارج از شهر، پارکها، ادارات دولتی، نهاد ها و … مرد استفاده قرار می گیرند.

ابعاد کانکس با توجه به تعداد کاربر و یا نگهبان ساکن در آن تعیین می شود و در حالت هایی این کیوسک ها می توانند بسیار بزرگتر از یک کانکس نگهبانی معمولی باشند. همچنین به مدت زمان استفاده نگهبانان از آن باید توجه شود. بعنوان مثال اگر فرد در شب نگهبانی داده و روزها را در همان کانکس استراحت کند، فضای داخلی کیوسک باید به نحوی مجهز باشد که نگهبان به راحتی بتواند فعالیت های روزمره خود را در آن انجام بدهد. این مساله در خارج از شهرها که امکانات رفاهی کمتر می باشد بسیار اهمیت داشته و کانکس باید مجهز به آبدارخانه، سرویس بهداشتی و لوازم جانبی دیگر باشد.

در مواردی می توان با ساخت کیوسک های نگهبانی در راس برجک هایی با ارتفاع 4 تا 6 متر، و تجهیز آن ها به پروژکتورهایی که دید نگهبان را چندین متر افزایش می دهد، می توان موجب جلوگیری از هدر رفت نیروی انسانی شد و کارایی نگهبان در کنترل محیط را افزایش داد. این نوع از کیوسک ها بسیار مورد توجه کارفرمایان، مدیران کارخانه ها و مسئولین می باشند.

نمای بیرونی کیوسک نگهبانی

همانطور که پیش از این اشاره شد کانکس های نگهبانی در اشکال متفاوتی تولید و ساخته می شوند. امروزه در شهرسازی مدرن المان های بسیاری مد نظر قرار گرفته و تاثیر نمای خارجی سازه ها در زیبایی محیط شهری مورد توجه می باشند. از این رو گروه صنعتی کانکس سازان با بهره گیری از سیستم های نرم افزاری بروز در طراحی کانکس ها، بهترین و زیباترین نماها را برای کیوسک های نگهبانی طراحی می کنند.

نمای زیبا، جلوه ای زیبا به محل می بخشد و در زیبا سازی محیط تاثیر بسیار دارد.

نحوه ارسال و تحویل کانکس نگهبانی

هزینه جابجایی و حمل محصولات تولیدی شرکت آراکانکس بر عهده خریداران محترم می باشد. این شرکت آماده می باشد مشتریان خود را در حمل و جابجایی کیوسک به محل مورد نظر راهنمایی کند و نیروهای متخصصی در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت تا محصول به سلامت به مقصد منتقل شود.

قیمت کانکس نگهبانی | خرید کیوسک نگهبانی

کانکس های نگهبانی بر اساس پلان طراحی و ساخته شده دارای قیمت های متفاوتی هستند. طبیعتا یک کیوسک نگهبانی با جای خواب دارای قیمت متفاوتی با یک کانکس نگهبانی کوچک دارد. برای استعلام قیمت کانکس و کیوسک می توانید با ما تماس بگیرید.

پلان کیوسک نگهبانی

ما در داخل سایت پلان کیوسک نگهبانی را بارگذاری نکرده ایم ولی چند نمونه از پلان کانکس را منتشر کرده ایم. برای ملاحظه پلان کانکس نگهبانی با ما تماس بگیرید.