کانکس پلیس


کانکس پلیس

کانکس نیروی انتظامی یا کانکس پلیس، نوعی کانکس با دکوراسیون داخلی و تجهیزات مورد نیاز نیروی پلیس است که جهت کنترل انتظامات در مرز ها و همچنین در سطح شهر مورد استفاده قرار می گیرد.

پوشش بیرونی در کانکس های نیروی انتظامی، کامپوزیت می باشد. در داخل این مدل کانکس، از پارتیشن بندی ام دی اف با سقف کاذب استفاده می شود. کف کانکس نیز از سرامیک درجه یک یا پارکت بندی مرغوب تشکیل می گردد. جهت مقاومت کانکس در مقابل رطوبت در طراحی آن از ورق های گالوانیزه بهره گرفته می شود که در تمامی اقلیم های آب و هوایی قابلیت تولید و استفاده را دارا می باشند.

کانکس نیروی انتظامی ،کانکس هلال احمر، کانکس امداد و حوادث غیر مترقبه با کاربری استقرار در فضاها و شرایط اقلیمی گوناگون نظامی و اتتظامی با کاربری متفاوت و متناسب با نوع نیاز یگان استفاده کننده، جهت پیشگیری و مقابله با حوادث طبیعی و غیر طبیعی مانند سیل، زلزله، طوفان و امداد جاده ای، امداد کوهستانی ….این کانکس ها در انواع کانکس امداد ، کانکس هلال احمر ، کانکس نیروی انتظامی و نیز در همین حالات چرخدار می باشند.

آرا کانکس نامی برتر در تولید کانکس و کانتینر

آراکانکس تولید کننده انواع کانکس اداری ، کانکس فروشگاهی ، کانکس مسکونی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی ، ساندویچ پانل

برای استعلام قیمت کانکس ، کانکس دست دوم و یا خرید کانکس با ما تماس بگیرید.

.

طرح و نمای ظاهری کانکس پلیس

همانطور که پیش از این نیز اشاره شد از این کانکس ها در سطح شهر جهت کنترل عبور و مرور و انتظامات نیز استفاده می گردد. در این زمان مساله زیبایی شهری و دکوراسیون شهرسازی مطرح می گردد. کانکس های نیروی انتظامی در جایگاه هایی مستقر می شوند که در دید عموم قرار دارد از این رو باید در طراحی نمای خارجی آن ها نهایت دقت را داشته و ظاهری زیبا مطابق با نمای شهر ها را برای کانکس به وجود آورد. امروزه وجود سیستم های نرم افزرای و سخت افزاری پیشرفته به همراه مهندسان و متخصصان خلاق این امر را میسر نموده است. در کنار ظاهر، مرغوبیت و کیفیت بالای متریال ساخت کانکس بسیار حائز اهمیت بوده و باید به بهرتین نحو انتخاب گردند.

مزایای استفاده از کانکس پلیس

نصب آسان، هزینه پایین و مقرون به صرفه بودن نسبت به سازه های ثابت آهنی و بتنی و ..، قابلیت انتقال آسان. عایق پلی استایرن، عایق فوم پلی اورتان، قابلیت دمونتاژ و صب مجدد، وجود شاسی مقاوم فلزی از ورق گالوانیزه، مقاوم در برابر زمین لرزه، مقاوم در برابر رطوبت و تابش مستقیم آفتاب، فضای مجهز کاملا پیش ساخته، عدم محدودیت ساخت در ابعاد متفاوت، قابل استفاده برای کاربرد های مختلف مدیریتی پلیس و …

کانکس پلیس سیار | چرخدار

این نوع از کانکس همانگونه که در تصاویر بالا می بینید نوعی از کانکس است که مجهز به چرخ می باشد. این مساله باعث می شود که جابجایی این کانکس راحت تر باشد.

قیمت کانکس پلیس | خرید کانکس پلیس

برای استعلام قیمت کانکس می توانید با ما تماس بگیرید. طراحی و ساخت در کمترین زمان ممکن بنا بر سفارش مشتری.