انواع کانکس

کانکس کارگری

کانکس کارگری

کانکس کارگری در حقیقت نوعی کانکس کارگاهی است. این نوع از کانکس عمدتا در کارگاه های ساختمانی ، پروژه های عمرانی و بعضا کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد.کانکس های کارگری به لحاظ طراحی و ساخت برای اسکان کارگران در نظر گرفته می شوند. این کانکس ها شرایط مناسبی را برای اسکان مداوم در محل پروژه را دارند. از این کانکس ها همچنین می توان برای استفاده اداری مهندسان پروژه و یا به عنوان اطاق جلسات استفاده کرد. کانکس های کارگری به عنوان یک محل اسکان سیار می باشند که پس از تمام پروژه ها قابلیت جابجایی و استفاده در مکان جدید را دارند. همین امکان جابجایی باعث صرفه جویی هزینه کارفرمایان در تامین محل اسکان کارگران پروژه می شود. صرفه اقتصادی بالا و نیز سرعت بالا در نصب و استفاده باعث شده است که کانکس های کارگری پیشنهاد خوبی برای تمام کارفرمایان باشد.

 

کانکس کارگری

کانکس کارگری

انواع کانکس کارگری

کانکس های کارگری تنوع زیادی را دارند که برخی از آنها عبارتند از:  کانکس کارگری سالنی , دو اتاقه ع سه اتاقه و…. این کانکس ها بر اساس سلیقه و سفارش کارفرمایان می توانند امکانات متنوعی را شامل بشود و قابلیت اضافه نمودن امکانات رفاهی بیشتر در این کانکس ها فراهم است.

مزیت کانکس کارگری

کانکس کارگری دارای مزیت های زیادی است از جمله:

با توجه به تفاوت اقلیمی آب و هوا این کانکس ها می توانند امکانات رفاهی متنوعی را داشته باشند. تخت خواب تاشو برای استراحت ، سرویس بهداشتی و استحمام، سیستم تهویه و گرمایشی، پارتیشن و…برخی از امکانات قابل تعبیه در آن است.

این کانکس ها بصورت آماده در کارگاه موجود است و همین مساله سرعت تحویل را بالا می برد.

عمر این کانکس  بالاست و با توجه به مواد اولیه مرغوب استفاده شده می توان در پروژه های مختلف برای زمان طولانی استفاده کرد.

این کانکس ها قابلیت جابجایی را دارند و همین مساله باعث می گردد که کارفرما بتواند در پروژه های بعدی نیز این کانکس استفاده نماید. همین قابلیت جابجایی باعث می گردد که در پروژه هایی مانند راه سازی محل اسکان کارگرها متناسب با پیشرفت پروژه تغییر کند و برای تردد مسافت کمی را طی کنند.

تنوع بالای کانکس های کارگاهی باعث شده است که کارفرمایان تنوع انتخاب بالایی را در هنگام سفارش داشته باشند.

قیمت کانکس کارگری

کانکس کارگری از نظر قیمت مناسب و مقرون به صرفه می باشد. استفاده از این کانکس باعث جلوگیری از هدر رفت سرمایه برای ساخت مکان های سنتی می شود. نه مصالحی اسراف میشود و نه هزینه ای تباه. شما یکبار خرید می کنید و در پروژه های مختلف استفاده می کنید. جهت اطلاع از قیمت کانکس می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید کانکس کارگری

برای خرید کانکس کارگری کافیست با ما تماس گرفته و سفارش دهید. سفارش شما در کمترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید. در صورتی که پس از استفاده دیگر نیازی به آن نداشته باشید، ما آن را از شما به عنوان کانکس دست دوم به بالاترین قیمت خریداری می کنیم.

آرا کانکس نامی برتر در تولید کانکس و کانتینر

آراکانکس تولید کننده انواع کانکس اداری ، کانکس فروشگاهی ، کانکس مسکونی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی ، ساندویچ پانل

برای استعلام قیمت کانکس ، کانکس دست دوم و یا خرید کانکس با ما تماس بگیرید.

Back to list

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *