کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

گروه تولیدی صنعتی آراکانکس با 10 سال سابقه تولید انواع کانکس یکی از شرکت های پیشرو در این عرصه می باشد. آراکانکس امکان خرید و فروش کانکس دست دوم را برای مشتریان خود و سایر افراد فراهم نموده است.
این مجموعه کانکس مشتریانی را که بدان احتیاج ندارند را پس از کارشناسی فنی به قیمت مناسب خریداری می نماید. بنابراین تمام افرادی که قصد فروش کانکس خود را دارند می توانند با ما تماس بگیرند.
مجموعه ما به عنوان یک واسط ، کانکس فروشندگان را خریداری کرده و آن را به مشتریانی که کانکس نیاز داشته باشند می فروشد.

خرید کانکس دست دوم

در صورتی که شما مشتری خود ما باشید و کانکس تان محصول آرا کانکس باشد در اولویت خرید می باشید و کانکس شما با قیمت بالاتری نسبت به سایر فرشندگان خریداری می شود. سایر کانکس های تولیدی شرکت های دیگر پس از بازرسی فنی و ارزیابی سلامت قیمت گذاری می شوند.
آراکانکس بالاترین پیشهاد قیمتی را به کانکس دست دوم شما خواهد داد.

آراکانکس امکان خرید کانکس دست دوم با هر درجه سلامتی را دارد چرا که ما پس از خرید می توانیم بازسازی اساسی و تعمیرات لازم را بر روی کانکس های مشکل دار انجام دهیم.

برای استعلام قیمت کانکس و یا خرید و فروش کانکس با ما تماس بگیرید.

کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

فروش کانکس دست دوم

در صورتی که شما پس از استفاده از کانکس خریداری شده تان از آراکانکس مایل به فروش آن باشید کارشناسان ما پس از کارشناسی کانکس و تست و ارزیابی آن پس از کسر حداکثر 30% از ارزش خرید کانکس آن را از شما خریداری می کنند.

شما برای فروش کانکس دست دوم خود به ما بایستی عکس های آن را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در صورت لزوم به بازدید آن بیایند. در صورتی که کارشناسان بتوانند از روی عکس ها قیمت گذاری نمایند نیازی به حضور آنها نیست.

Back to list

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *