کانتینر

معرفی انواع کانتینر

کانتینر

مجموعه آراکانکس یکی از برترین برندها در زمینه تولید کانتینر و کانکس می باشد. در این مجموعه کانتینر با ابعاد 20 و 40 فوت تولید می شود. در مجموعه آراکانکس جوشکاری کانتینرها بر طبق اصول جوشکاری و تحت تایید کنترل کیفیت واحد QC انجام میشود.

محصولات تولیدی ما بر طبق استاندارد روز ساخته می شود. یکی از موارد تضمینی ما در فروش، کیفیت و استحکام آنهاست. عکس محصولات ما در سایت موجود می باشد ولی شما می توانید برای بازدید از نزدیک به محل شرکت آراکانکس مراجعه کرده و از نزدیک کیفیت محصولات ما را به لحاظ استحکام بررسی نمایید.

یکی از افتخارات این شرکت ساخت و تولید محصولات خاص همچون کانتینر حمل مواد با استاندارد دریایی است. این محصول موفق به اخذ گواهینامه جوش نهایی جهت حمل حمل و نقل بار در دریا شده است.

آرا کانکس نامی برتر در تولید کانکس و کانتینر

آرکانکس تولید کننده انواع کانکس فروشگاهی و اداری، کانکس سرویس بهداشتی ، کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی ، ساندویچ پانل

برای استعلام قیمت کانکس ، کانکس دست دوم و یا خرید کانکس با ما تماس بگیرید.

کانتینر چیست؟

کانتینر عبارت است از  جعبه ای فلزی که برای حمل و نقل استفاده میشود. قرار دادن بار در داخل آن مزیت های بسیاری دارد که یکی از آنها صرفه جویی بسیار در جا می باشد. این محصول برای تولید و فروش دارای استاندارهای جهانی می باشد که دو اندازه 20 و 40 فوت ابعاد استانداری که برای آن در نظر گرفته شده است. البته برخی ابعاد غیر استاندارد هم تولید می شود.

بدنه آن از فلز ساخته می شود. کف آن با استفاده از چوب روغن اندود و یا به اصطلاح فنی پالت ها پوشیده می شود. برای جلوگیری از زنگ زدگی بدنه بیرونی آن در آراکانکس با ضد زنگ پوشانده شده و در برابر آب عایق می شود.

کانتینرها نقش بسیار مهمی را در حمل و نقل بار دارند. این اهمیت در حمل و نقل بین المللی و در مسافت های طولانی بسیار بیشتر به چشم می آید. بنابراین شرکت های بسیاری اقدام به تولید این محصول کرده اند ولی متاسفانه در بیشتر مواقع کیفیت فدای سودجویی و یا تخصص کم تولیدکنندگان می باشد. یکی از تفاوت های ما با رقبا ارائه محصول با کیفیت ، با استحکام و ماندگار برای شماست.

مزیت کانتینر برای حمل و نقل

کانتینر برای استفاده در صنعت حمل و نقل مزیت هایی دارد که در زیر بدان اشاره می کنیم.

 1. حفاظت از کالا (محفظه عایق کاری شده آن باعث حفظ کالا از باد و باران و … می شود.)
 2. جلوگیری از دزدیده شدن کالا به هنگام حمل ( آنها دارای قفل های متعددی هستند)
 3. سهولت در بارگیری و حمل و تخلیه ( جابجایی آنها در بنادر بسیار آسانتر است)
 4. استفاده بهینه از فضای کشتی ها اعم از باری و …
 5. استفاده بهینه از فضاهای مختلف مثل انبار ( با توجه به گرانی بیش از حد ملک این مساله به تنهایی می تواند استفاده همیشگی از آن را توجیه کند)
 6. راحتی نظارت بر بار و شمردن آسان و تحویل راحت
 7. به حداقل رساندن آسیب به بار و یا خراب شدن بار
 8. کاهش هزینه های مربوط به بسته بندی کالا برای حمل
 9. یکدست شدن و یکپارچگی کالاهای بارگیری شده
 10. افزایش ایمنی سفر کشتی ها و حفظ تعادل آن در طول مسیر حمل
 11. صرفه جویی در زمان و ممانعت از اتلاف زمان در هنگام مبادله اسناد مرتبط با کالاها

انواع کانتینر

کانتیر انواع مختلفی دارد که ما در زیر برخی از این تنوع محصول را به شما معرفی میکنیم.

کانتینر حرارتی

این نوع بر خلاف نوع یخچالی برای حمل موادی استفاده می شود که نیاز به گرمای خاصی دارند. دمای داخل آن بر اساس سیستم تعبیه شده قابل تنظیم است.

کانتینر یخچالی

این نوع یخچالی است با ابعاد کانتینر استاندارد که برای حمل مواد غذایی و فاسد شدنی استفاده می شود. این نوع بیشتر برای حمل گوشت استفاده می شود.

کانتینر تانکری

این نوع در حقیقت یک تانکر بزرگ می باشد که برای حمل مایعات استفاده می شود. البته برای حمل مایعات خاص و یا قابل اشتعال از نوع خاص کانتینر استفاده می شود.

کانتینر سر باز

این نوع همانگونه که از نامش پیداست سقف ندارد و سقف آن توسط یک پوشش برزنتی پوشیده می شود. این کانتینر مخصوص حمل اجسام با قد و ارتفاع بلند است.

کانتینر عایق دار

برخی از محصولات برای حمل شدن نیاز به استاندارد بالاتری از عایق بودن را دارند. مثلا رطوبت پایین تر. در این نوع بر اساس نیاز عایق بندی متفاوتی اعمال میشود.

کانتینر سوپر رک

پهلوها و اطراف کنار این نوع باز می باشد. برای بارگیری سریع و بعضا بارگیری کالاهای بدفرم و بد شکل این نوع بهترین و مناسب ترین انتخاب است که می تواند استفاده شود.

کانتینر تهویه دار

نیاز به تهویه داخلی برای حمل برخی مواد ضروری است. میوه ها و سبزیجات از این دسته کالاها هستند. بنابراین ایجاد نوع کانتینر برای این منظور لازم است.

کانتینر حمل گاز

هنگام حمل گاز بایستی امنیت بیشتری را در نظر گرفت. این نوع با توجه به بدنه مستحکم در برابر فشار بالای گاز متراکم، برای حمل گاز قابل انفجار ساخته می شود.

کانتینر دست دوم

گاهی مشتریان بخاطر استفاده موردی و یا کوتاه مدت علاقه ای به صرف هزینه برای خرید جنس نو ندارند. آنها بنا به دلایل خود تمایل دارند تا کانتینر دست دوم خریداری کنند. البته همواره خرید جنس دست دوم سخت بوده است چرا که شک در مورد نواقص احتمالی جنس دست دوم باعث می شود که مشتریان به فروشنده ها دیرتر اعتماد کنند.

کانتینر دست دوم که آراکانکس ارائه می کند علاوه بر داشتن ظاهری مناسب و سالم پوسیدگی های احتمالی نیز در باطن محصول ندارد. ما در برابر مشتریان خویش مسئول بوده و محصول دست دوم را بصورت واضح معرفی میکنیم. همچنین قیمت مناسب تر نسبت به سایر رقبا پیشنهاد همیشگی ماست.

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند بنابراین برای هر گونه خرید و فروش و یا استعلام قیمت کانتینر دست دوم می توانید با ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما نیز بهره مند شوید.

کانتینر

 

Back to list