بلاگ

مزایا و مراحل ساخت کانکس در ملک

ساخت کانکس در ملک خدمتی که سازندگان کانکس به مشتریانی که امکان انتقال کانکس به ملک شان را ندارد می دهند. در این حالت برای گذر از این محدودیت کانکس را به چند قطعه جدا از هم یا به شکل مواد اولیه به مکان انتقال می دهند و قسمتی از مراحل ساخت یا همه آن را در مکان مورد نظر انجام می دهند.

 

مراحل ساخت کانکس در ملک

مراحل انجام این ساخت و ساز به این صورت است که باید ملک یا مکان ساخت کانکس در ملک  به وسیله مهندسان بررسی شود و در صورت آماده بودن شرایط ساخت در مکان بهترین گزینه را انتخاب شود.

بعد نوع کاربری کانکس مشخص و نقشه های اجرای ترسیم می شود و براساس آن مواد اولیه تهیه می شود و کار ساخت شروع می گردد.

برای تسریع ساخت توصیه می شود مراحلی مثل برش کاری های اصلی یا کارهایی که صدای زیادی دارند را در کارخانه انجام دهید. این نکته درباره ساخت و فروش کانکس ویلایی چندان مهم نیست ولی درباره ساخت کانکس اداری یا فروشگاهی احتمال دارد باعث ایجاد تداخل در عملکرد مجموعه شود.

مزیت ها و کمبودهای ساخت کانکس در ملک

ساخت کانکس در ملک  مزیت ها و عیب هایی دارد مثلا مزیت آن این است که مواقعی وجود دارد که شرایط حمل کانکس را به مکان نیست و می توانید با این روش کانکس تان را در ملک تان اجرا کنید.

مزیت دیگر آن است که قیمت های انتقالات و مسائل مربوط به آن حذف می شود و گروه اجرایی موظف است مواد اولیه لازم را برای ساخت کانکس در ملک تامین کند.

اما از عیب های این روش آن است که هنگامی شما یک کانکس را از از مرکز خرید کانکس خریداری می‌کنید و بعد به ملک تان می آورید دیگر درگیر ساخت و ساز آن نمیشوید، این عیب بیشتر در مواقعی مهم می شود که کانکس قرار باشد در محیط هایی مثل بیمارستان و یا رستوان و مواد غذایی ساخته شود.

چون در این محیط ها امکان تخلیه مواد اولیه و یا عملیات برش کاری و جوشکاری آهن سخت است و باید از پیش مقدماتی برای این کار تدارک ببینید تا ساخت کانکس در ملک  باعث تداخل در سیستم کاری اداره یا سازمان شنود و از طرفی کار با سرعت و کیفیت بالایی انجام شود.

 

کاربرد ساخت کانکس در ملک

ساخت کانکس در ملک برای نواحی کوهستانی سخت رو، پشت بام، زیرزمین، پارکینگ، ملک شخصی، میان باغ و درختان انبوه، و همه اماکنی که امکان حمل کانکس به مکان ندارند  ممکن است و حتی با محدودیت هایی مثل نبود برق امکان ساخت در مکان را امکان دارد.

Back to list

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *