کانکس دو قلو و سه قلو

کانکس دو قلو و سه قلو

کانکس دو قلو و چند قلو در ابعاد مختلف مانند:(کانکس 12 در 6 متر با مساحت 72 مترمربع)

(کانکس5 در 12 متر با مساحت 50مترمربع)

(کانکس 9 در 12 متر با مساحت 108 مترمربع)

(کانکس12 در 18متر با مساحت 216 مترمربع)

کانکس در ابعاد بزرگ و با متراژ بالا طبق پلان و درخواست مشتری

پیشرفت امکانات رفاهی ، هزینه مناسب و افزایش سرعت تولید سازه کانکس سبب گردیده، تقاضا برای این محصول به شکل قابل ملاحظه ای افزایش یابد.
کانکس دو قلو یکی از بهترین گزینه ها در مواردی است که به تعداد بیشتری کانکس نیاز است ولی در عین محدودیت بودجه نیز مطرح است. کانکس دوقلو در حقیقت یک مجموعه با فضای مفید دوبرابر است، که در عین حال از پرداخت هزینه های اضافی نظیر مسقف نمودن راهروی بین کانکس ها و غیره جلوگیری می نماید.
در طراحی کانکس دوقلو، تمامی اتاق ها و راهروها درون یک نقشه قرار می گیرند و این نقشه در پلانی که با استانداردهای ساخت کانکس قابل تولید باشد اجرا میگردد، سپس شاسی دو قسمت کانکس ساخته شده و به صورت مجزا کنار هم نصب می گردد تا مقاومت و کیفیت بالای سازه حفظ گردد. در مرحله ی بعد اسکلت و نمای خارجی اضافه می گردد و در پایان امکانات رفاهی و نمای داخلی سازه تکمیل می شود.

ویژگی های کانکس دو قلو

ویژگی منحصر به فرد کانکس دوقلو این است که علیرغم کاربرد کاملا یک پارچه پس از نصب ، به جهت سهولت و سرعت و هزینه مناسب به شکل مجزا (2 تکه) حمل و نقل و نصب می گردند.جهت مشاهده تصاویر کانکس دوقلو، به گالری محصولات/فولدر کانکس دوقلو مراجعه فرمایید.
 

.

1 پاسخ
  1. رضا مصلح says:

    باسلام
    مدیر بازرگانی شرکت همگام خودرو(شبکه تعمیرگاه های مرکزی ایران خودرو) هستم. برای فضای پذیرش مشتریان نیازمند یک کانکس 200 متری با فضای و چشم انداز مناسب برای پذیرش، انتظار مشتریان با امکانات مناسب صوتی و تصویری می باشیم. کانکس مربوطه نباید تلقی کانکس را به مشتری بدهد بلکه باید به نوعی باشد که مشتری حس کند به او احترام ویژه ای گذارده ایم و به نوعی VIP تلقی شود.
    لطفا پیشنهادات و طرح های خود را با برآورد قیمتی و زمان بندی مربوطه ارسال نمایید.
    09123264967

دیدگاه ها غیر فعال است.